Restaurace
Ladronka

Teprve dobrým jídlem je žízeň krásná.

Otevírací doba

pondělí–čtvrtek 10:30–23:00
pátek 10:30–24:00
sobota 11:00–23:00
neděle 11:00–22:30
svátky 11:00–22:30

Případné změny otevírací doby naleznete na našem Facebooku nebo Instagramu.


Způsob platby

Kromě platby v hotovosti můžete v naší restauraci zaplatit platební kartou, uvedenými stravenkami a jelikož jsme partneři Benefit Plus, můžete nově zaplatil i E-stravenkami.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Vybavení restaurace

V zadní části restaurace je Vám k dispozici oddělený salonek pro pořádání nejrůznějších setkání, oslav, hostin, rautů, zkrátka veškeré zábavy, u které nechcete být rušeny. K jídlu nebo pití si pak můžete vymyslet cokoli Vás napadne, stačí objednat 1 den předem a vše zajistíme. Pokud byste si chtěli objednat salonek bez konzumace, je třeba se dohodnout s majitelem restaurace na výši nájmu.

Naše restaurace je též vstřícná k veškeré hudební produkci. Jde tedy jen o to, zda si chcete zahrát a zazpívat v restauraci s ostatními hosty, nebo v soukromí našeho salonku. Stačí se domluvit s pracovníky obsluhy.

Také se budeme těšit na Vaši návštěvu letní zahrádky před restaurací, která od začátku června do konce srpna nabízí veškerý sortiment restaurace.


Seznam mapa


Google mapa